1 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 1 Filament.io 1 Flares ×

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, moi kochani Czytelnicy, że rozpoczynam współpracę z firmą Earthnicity Minerals.

Poniżej znajdziecie kilka istotnych informacji na temat Earthnicity Minerals:
„Earthnicity to linia naturalnych kosmetyków składających się w 100% z minerałów. Nasze produkty zapewniają nieskazitelne krycie bez zatykania porów, czy też podrażniania nawet wyjątkowo delikatnej cery. W swoim składzie nie zawierają żadnych szkodliwych lub drażniących substancji takich jak talk, alkohol, parabeny, czy substancje ropopochodne. Mineralne pochodzenie komponentów sprawia, że kosmetyki są odpowiednie dla wegan. Tworząc produkty najwyższej jakości działamy w harmonii z naturą, dlatego kosmetyki Earthnicity nie są testowane na zwierzętach.”

Bardzo się cieszę, że będę mogła przedstawić Wam jeden z kosmetyków mineralnych Earthnicity. Jaki? To będzie niespodzianka ;) Jak tylko otrzymam paczkę – pokażę Wam zawartość.

Zapraszam także na Fanpage Earthnicity oraz do ich sklepu internetowego :)

Kto zna Earthnicity? Przyznawać się! :)

justyna_wacowska

1 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 1 Filament.io 1 Flares ×

8 Comments

  1. ~Agnieszka

    Kosmetyków tej firmy używam od pół roku. W swojej kosmetyczce mam podkład mineralny, korektor, cienie do powiek i puder velvet hd (wykończeniowy). Kosmetyki nie uczulają, doskonale kryją, są niezwykle trwałe (mój makijaż jest matowy wiele godzin), wydajny. Nie używam już nic innego :) Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>