TEST – Arganowa kuracja do włosów BingoSpa
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:

(ze strony Bingospa.eu

W Arganowej Kuracji do Włosów BingoSpa zastosowano najwyższej jakości, certyfikowany olej arganowy oraz roślinny kompleks 12 ekstraktów kompleksowo wzmacniający włosy.

Stosowanie Arganowej Kuracji BingoSpa nie jest skomplikowane. Na umyte włosy nałożyć kurację, rozprowadzić dokładnie na włosach oraz wmasować w skórę głowy. Po 10 minutach dokładnie spłukać, włosy osuszyć. Stosować codziennie przez 5 dni.

Właściwości oleju arganowego i ekstraktów roślinnych powodują, że włosy odzyskują naturalny połysk, utracony wskutek niekorzystnego działania niektórych kosmetyków oraz czynników środowiskowych. Zmniejsza się również ich łamliwość oraz skłonność do rozdwajaniu się końcówek.

Poprawie ulega również skóra głowy trapiona przez łupież, podrażniona lub nadmiernie sucha.

Sklep:

Bingospa.eu 

Cena:

18zł

Pojemność:

500g

Opakowanie:

Duży słoiczek o stonowanej kolorystyce. Po odkręceniu wieczka maska jest dodatkowo zabezpieczona plastikową nasadką.

Skład:

Zapach:

Bardzo przyjemny, delikatny.

Konsystencja:

Gęsta, ale nie zbita.

Aplikacja:

Po nałożeniu niewielkiej ilości na włosy, nie spływa z nich. Mam wrażenie, że część maski zostaje wchłonięta przez skórę głowy.

Efekt:

Bardzo mile zaskoczył mnie jej korzystny wpływ na skórę głowy, która przestała się łuszczyć i swędzieć, zniknęły podrażnienia.

Włosy nabrały delikatnego blasku, są bardzo dobrze nawilżone i faktycznie przestały się łamać.

Jeśli chodzi o wpływ na końce, to poprawił się ich stan nieznacznie, ale to dlatego, że czasami używam prostownicy, co na pewno utrudniło masce 100% regenerację.

Wydajność:

Ilość widoczna na zdjęciu powyżej wystarczała mi na całe włosy (do ramienia). Słoik jest bardzo duży i używając jej regularnie od dwóch miesięcy zużyłam około połowy.

Ocena:

10/10. Zdecydowanie kuracja BingoSpa bije wszystkie inne maski na głowę. Warto ją mieć w swojej łazience :)

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

1 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>