0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×


Opis producenta:

(ze strony Bingospa.eu) 

Balsam kokosowy BingoSpa do dłoni posiada przyjemną, lekką konsystencję i zniewalający kokosowy zapach.
Dokładnie nawilża i głęboko odżywia skórę, wzmacnia jej warstwę lipidową. Sprawia, że skóra dłoni na długo zachowa gładkość i delikatność.
Balsam BingoSpa wchłania się szybko i równomiernie, wzmacnia osłonę lipidową skóry , ogranicza utratę wody własnej z naskórka.
Chroni skórę dłoni przed negatywnym wpływem detergentów i innych czynników środowiskowych podrażniających i wysuszających skórę.

Sklep:

Bingospa.eu 

Cena:

12zł

Pojemność:

135g

Opakowanie:

Do tej pory miałam do czynienia tylko z kremami do rąk w tubce, więc buteleczka z pompką pozytywnie mnie zaskoczyła. Jest to wygodne i higieniczne rozwiązanie.

Pompka jest tak skonstruowana, że nic w jej końcówce nie zasycha.


Skład:


Zapach:

Uwielbiam kokos! Ten balsam pachnie tak słodko i przyjemnie, że chciałoby się go zjeść.

Konsystencja:

Lekka i aksamitna. I to właśnie konsystencja sprawia, że wszystkie kosmetyki BingoSpa darzę taką sympatią!


Aplikacja:

Wchłania się szybko, ale nie błyskawicznie. Po kilku minutach mam wrażenie, że dłonie są pokryte śliską warstwą, ale dotykając nic nie brudzę.

Efekt:

Po pierwszym użyciu dłonie były dobrze nawilżone i gładkie. Przy regularnym stosowania skóra poprawiła swój stan. Nie ma już suchych miejsc.

Potwierdzam, że balsam chroni przed działaniem detergentów, ponieważ skóra zachowuje się całkiem inaczej niż, kiedy używałam innych kremów. Jest wyraźnie odżywiona.

Zauważyłam także korzystny wpływ na skórki i paznokcie.

Wydajność:

Bardzo dobra. Wystarczy jedno naciśnięcie pompki, aby wysmarować obie dłonie.

Ocena:

9/10. Odjęłam jeden punkt za wchłanianie.

Na pewno jeszcze do niego wrócę! :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

5 Comments

  1. ~kakuszka

    Nie dość, że kokosowo pachnie to jeszcze coś robi- brzmi bardzo dobrze, na pewno spróbuję. Wczoraj skończył mi się krem do rąk biedronkowy, który bardzo lubię i na szybko kupiłam krem do rąk z Ziaji i sama nie wierzę, że to piszę, ale jest beznadziejny :( No, ale pewnie zużyje go do końca i napiszę cos o nim na blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>