1 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 1 Filament.io 1 Flares ×

Opis producenta:

Sklep:

Bazę kupiłam w majowym boxie Face & Look.

Cena:

W drogeriach internetowych – ok. 13zł. Nie wiem czy kosmetyk jest dostępny w sklepach stacjonarnych. Jeśli zobaczycie go na jakiejś sklepowej półce, proszę dać mi znać :)

Pojemność: 15ml

Opakowanie: Malutka, poręczna tubka z długim „noskiem”.

Zapach: Prawie niewyczuwalny, ale muszę zaznaczyć, że przyjemny.

Kolor: Przeźroczysta, jak to baza ;)

Konsystencja i aplikacja:

Przypomina coś pomiędzy galaretką, a zwartym budyniem. Rozprowadza się na skórze bardzo dobrze, równomiernie. Wchłania się maksymalnie w dwie minuty, na mojej, suchej skórze. Należy pamiętać, aby odczekać co najmniej 15 minut od uprzedniego nałożenia kremu, bo może się rolować.

Efekt:

Skóra, zaraz po nałożeniu dosyć mocno się świeci, ale jest także gładka i aksamitna, a drobne zmarszczki zniwelowane. Utrwala makijaż na wiele godzin. Testuję ją od maja i sprawdza się przy każdej pogodzie – czy upał, czy deszcz. Na pewno dodała mi pewności siebie. Wiedziałam, że mój makijaż jest idealny od rana do późnego popołudnia.

Wracając do świecenia, jest na to bardzo łatwy sposób – u mnie sprawdził się sypki puder matujący.

Bałam się trochę tej bazy, a dokładniej, że dostanę uczulenia, wyprysków czy zaskórników. Nic z tych rzeczy mnie nie spotkało.

Wydajność:

Nie wiem dokładnie ile do tej pory jej zużyłam, ale stosuję bazę od maja, a w tubce jeszcze sporo jest. Na zdjęciu powyżej pokazałam ilość wystarczającą z zapasem na całą twarz.

Ocena:

9/10. Odjęłam jeden punkt za dostępność i mało atrakcyjne opakowanie. Polecam :)

justyna_wacowska

1 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 1 Filament.io 1 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>