0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×


Opis producenta:

(ze strony Bingospa.eu) 

Ekstrakt z torfu BingoSpa pozyskuje się z torfu naturalnego w celu wyizolowania substancji czynnych. Sposób prowadzenia procesu wytwarzania ekstraktów borowinowych zapewnia z jednej strony maksymalne wyizolowanie wszystkich substancji czynnych z torfu, nawet tych nierozpuszczalnych w tradycyjnej borowinie, a z drugiej strony nienaruszenie ich właściwości terapeutycznych. Otrzymany w ten sposób ekstrakt jest pozbawioną wszelkich balastów “esencją” tego co w torfie najcenniejsze.

Dzięki temu otrzymuje powtarzalny pod względem zawartości substancji czynnych ekstrakt torfowy BingoSpa, który jest głównym składnikiem borowinowego żelu pod prysznic BingoSpa.

Sklep:

Bingospa.eu 

Cena:

6zł

Pojemność:

300ml

Opakowanie:

Smukła, przejrzysta buteleczka, która idealnie pasuje do dłoni. Zamknięcie na klik jest solidnie wykonane i nie odłamuje się.


Skład:


Zapach:

Pierwsze skojarzenie – męski. Jest dosyć ciężki, ale nie nazbyt intensywny. Z biegiem czasu przyzwyczaiłam się i stwierdziłam, że bardzo mi się podoba.

Niestety nie utrzymuje się zbyt długo, więc nie nacieszyłam się nim za bardzo ;)

Konsystencja:

Jest rzadszy niż inne żele BingoSpa, które miałam do tej pory. Na zdjęciu sprawia wrażenie wręcz wodnistego.


Aplikacja:

Trzeba uważać, aby za wiele nie wylało się na gąbkę. Dobrze się pieni i nie sprawia problemów przy spłukiwaniu.

Efekt:

Na pewno poprawiła się elastyczność i jędrność skóry. Kolejnym plusem jest zapach, który mnie rewelacyjnie odprężał. Trochę brakowało mi wyraźnego nawilżenia skóry, ale tego producent nie obiecywał, więc nie mogę się przyczepić ;)

Wydajność:

Wcześniej napisałam, że jest dosyć słaba, ale tylko w porównaniu z innymi żelami BingoSpa. Żel starczył na miesiąc codziennego używania.

Ocena:

9/10. Odjęłam jeden punkt za rzadką konsystencję.

Nie wiem czy jeszcze wrócę do tego konkretnego żelu, ale na pewno wybiorę coś z oferty BingoSpa :)

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

1 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>