0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiaj parę słów na temat zapachu, który zaskoczył mnie bardzo pozytywnie – C THRU Emerald Shine :)


Opis producenta:

(ze strony www

C-thru Emerald Shine to świeży i intrygujący zapach. Długotrwale świeży i intrygujący zapach skomponowany dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich.
Na początku roztacza się apetyczna woń jeżyny i czerwonej porzeczki, by po chwili ustąpić miejsca kwiatowej kompozycji: fiołka, róży i lilii.
W nucie bazy wyczuwalny jest zapach drzewa cedrowego, białego piżma oraz drzewa sandałowego.

Sklep:

Można go kupić generalnie w każdej drogerii, a nawet marketach.

Cena:

ok. 20zł

Pojemność:

75ml

Opakowanie:

Szklana buteleczka z atomizerem, który działa bez zarzutów i nie zacina się. Bardzo podoba mi się kolorystyka w odcieniach zieleni.

Zapach:

Zdecydowanie należy do świeżej kategorii, ale wyczuwalne są także subtelne, owocowe nuty. Spodobał mi się od samego początku, bo ma coś takiego w sobie, że chce się nim pryskać i pryskać ;) Nie jest duszący. Idealnie nadaje się na co dzień, do pracy czy szkoły, zwłaszcza, że utrzymuje się nawet do 4h! Jak na dezodorant to bardzo przyzwoity czas. Po 1h zapach staje się delikatniejszy, ale nadal wyraźnie wyczuwalny. Na ubraniach trzyma się o wiele dłużej.

Należę do osób, które często cierpią na swędzące wysypki skórne po użyciu wód toaletowych, perfum czy dezodorantów. Podczas używania C THRU Emerald Shine nic takiego nie zauważyłam.

Wydajność:

Ogromna butla = wysoka wydajność. Tym bardziej, że nie trzeba wylewać na siebie dużych ilości tego zapachu, aby efekt był zadowalający.

Ocena:

10/10. Nie mam do czego się przyczepić, a bardzo bym chciała :D

Polecam! Za taką cenę jakość tego kosmetyku jest na bardzo wysokim poziomie :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>