0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

OPIS PRODUCENTA:

 

Etiaxil roll-on pod pachy jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Jego bezwonna i nie pozostawiająca plam formuła jest klinicznie potwierdzona i zapewnia najlepszą ochronę przed potem i jego nieprzyjemnym zapachem.

 

Opatentowana formuła Etiaxil roll-on jest delikatna, aby zminimalizować ryzyko podrażnienia skóry związane z obecnością chlorku aluminium stosowanego w antyperspirantach.

Trzy zasady stosowania Etiaxilu:

  • Stosuj na noc przed pójściem spać, wtedy kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne.
  • Stosuj na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę, nie stosuj bezpośrednio po depilacji pach.
  • Rano zmyj wodą i mydłem, nie ma potrzeby ponownej aplikacji produktu.

 

 

Aby utrzymać pot pod kontrolą stosuj Etiaxil 2-3 noce w tygodniu, lub tak często jak potrzeba.

 

Etiaxil Roll-on nakładaj dwoma ruchami w górę i dół w centralnej części pachy. Skóra musi być całkowicie sucha i nieuszkodzona.

etiaxil

 

 MOJA OPINIA: 

 

Moje problemy z nadmiernym poceniem zaczęły się, jak byłam nastolatką.  Nie mogłam latem ubrać bluzki z krótkim rękawkiem, musiałam mieć bluzkę na ramiączkach, mocno wyciętą pod pachami, żeby nie było widać plam. Nie pomagały żadne ogólnodostępne antyperspiranty w sprayu.

Najgorzej pociłam się w sytuacjach stresowych. Nie musiałam nic robić, wystarczyła rozmowa z teściową i już „kółka” pod pachami.

Już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek się z tego wyleczę, kiedy siostra poleciła mi Etiaxil.

————————————-

Opakowanie jest malutkie, bardzo poręczne – 12,5ml. 

Kupiłam go za 28zł. Powiesz, że drogo? Nic bardziej mylnego! To maleństwo wystarczy Ci na kilka miesięcy.

Mój Etiaxil jest do skóry wrażliwej, bo często odparzała mi się skóra pod pachami i teraz jest nieco nadwyrężona. Generalnie polecam wszystkim ten do skóry wrażliwej, ponieważ jest delikatniejszy, a Etiaxil sam w sobie jest środkiem bardzo silnym.

Trochę denerwują mnie te całe przygotowania do aplikacji. Suszenie suszarką pach, aby były suche na 100%, sprawia, że czasami rezygnuję z Etiaxilu. Niestety trzeba suszyć mechanicznie, samo wycieranie nie daje nic. Raz tak zrobiłam. Zaaplikowałam na skórę osuszoną ręcznikiem. Nie minęło 15 minut i leciałam do łazienki zmyć go spod pach, bo tak swędziało i piekło jednocześnie, że szok :D

Jego zapach jest odpychający, bardzo alkoholowy.

Po nałożeniu preparatu zawsze odczekuję kilka minut, aby dobrze się wchłonął. Nie opuszczam rąk, tylko stoję w pozycji „na samolot” :D Jednak wydaje mi się, że nie wchłania się całkowicie, bo skóra pod pachami strasznie się lepi.

To wszystko, co opisałam jest do zniesienia. Polecam Etiaxil, bo działa i to przez duże „D”.  Stosuję go 2 razy w tygodniu i nie pocę się tak, jak kiedyś. Czasami, jakaś niewielka ilość potu pojawi się pod pachami. Pewnie dlatego, że nie stosuję go regularnie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>