0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta: WWW

Sklep:

Nie kupiłam tego antyperspirantu. Otrzymałam go w ramach akcji testowania na stronie Wizaż.

Cena: ok. 30zł

Pojemność: 15 ml

Opakowanie:

Malutkie, poręczne. Można je wziąć na wczasy, bo nie zajmie dużo miejsca w kosmetyczce, a przyda się na pewno ;)

Zapach:

Pachnie fatalnie :D Mam wrażenie, że składa się z samego alkoholu, ale można przywyknąć, bo i tak stosuje się go na noc, a rano zmywa.

Aplikacja:

Trzeba pilnować, aby nakładać go na całkowicie suchą skórę. Ja suszę pachy za pomocą suszarki, chłodniejszym podmuchem. Wystarczy kilkanaście sekund. Wierzcie mi, samo osuszenie za pomocą ręcznika, to za mało. Dzięki stosowaniu na całkiem suchą skórę, bez ranek i nie od razu po depilacji, nie będzie nas swędziało, ani piekło. Raz to przeżyłam przy okazji testowania niebieskiego Etiaxilu (RECENZJA). Skóra przez około 20 minut po nałożeniu jest nieco lepka, więc nigdy nie kładę się od razu spać, tylko czekam, aż wyschnie.

Efekt:

To jest jedyny antyperspirant, który na mnie działa. Stosuję go regularnie, co kilka dni i w ogóle się nie pocę. Jest to ogromny sukces, ponieważ od zawsze miałam problem z nadmierną potliwością. W przerwach między kolejnymi aplikacjami Etiaxilu, zawsze na noc, pryskam pachy antyperspirantem w sprayu – w tej chwili mam Adidasa. 

Wydajność:

Bardzo wydajny. 15 ml starcza na co najmniej kilka miesięcy.

Ocena:

9/10. Odjęłam jeden punkt za zapach. Polecam, bo działa rewelacyjnie! :)

justyna_wacowska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

2 Comments

  1. iga587

    Zgadzam się z oceną! Ja też mam problem z nadmierną potliwością i używam Etaxilu ale niebieskiego. Trzeba uważać właśnie na to żeby ładnie wysechł i żeby nie nakładać po depilacji. U mnie również pomaga! Zapach no cóż sam alkohol, ale ważne że spełnia swoją rolę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>