0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Specjalnie wybrałam dzisiejszy dzień na testowanie hydrożelowych płatków. Nie wyspałam się, czuję się zmęczona, a skóra pod oczami jest lekko opuchnięta i sina.

 

 

OPIS PRODUCENTA:

 

 

MOJA OPINIA:

 

W opakowaniu znajdują się dwa płatki. Zapłaciłam za nie ok. 6zł w Rossmannie. 

Po otwarciu kartonika moim oczom ukazały się hermetycznie zapakowane płatki, pływające w przeźroczystej cieczy. Kiedy rozcięłam folię poczułam delikatny zapach, który po nałożeniu pod oczy stawał się coraz bardziej wyczuwalny, przyjemny, winny.

Od początku miałam wrażenie, że płatki ześlizgują mi się na policzki, co po kilku minutach stało się faktem i musiałam je poprawić.

Płatki są bardzo delikatne, mocno wilgotne, o konsystencji galaretki. Pomimo bliskiego położenia przy oku nie odczuwałam pieczenia, a oczy nie łzawiły. Niestety często mi się to zdarzało przy innych tego typu kosmetykach. 

Skóra po zdjęciu płatków nie była podrażniona. Stała się gładka, nawilżona i elastyczna. Cienie spod oczu zniknęły całkowicie, a opuchlizna znacznie się zmniejszyła. Delikatne zmarszczki wygładziły się.

Uważam, że kosmetyk zadziałał dokładnie tak, jak obiecywał producent. Pierwszy raz mi się to zdarzyło.

 

PODSUMOWUJĄC:

 

Miałam ogromne nadzieje związane z zastosowaniem tych płatków. Wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione w 100%.

Polecam, bo są rewelacyjne!

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

6 Comments

    1. justyna_wacowska

      Zakładałam tą bardziej płaską stroną, bo one były z jednej bardziej wypukłe (ale tak delikatnie). Nie wiem czy przylegała czy nie, chyba nie, tak sądzę po zdjęciach, bo nie pamiętam już tego. :)

      p.s. nie wiem czy to dobrze zrobiłam, bo z tego, co pamiętam aż takich szczegółowych instrukcji użycia nie było…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>