0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

OPIS PRODUCENTA:

Do skóry z oznakami zmęczenia, stresu i niedotlenienia, bez ograniczenia wieku. Idealna jako S.O.S. przed wyjściem. Do stosowania na twarz i pod oczy. 

Zawiera złoto 24-karatowe i kwas hialuronowy. Szybko regeneruje i wygładza skórę oraz zapewnia jej zdrowy koloryt. Dyskretnie rozświetla cerę maskując cienie i oznaki zmęczenia. 

Maseczka niezmywalna, pod makijaż.

MOJA OPINIA:

Maseczkę kupiłam w Realu za ok. 2zł. W saszetce mieści się 8 ml produktu.

Jedna opakowanie wystarcza na 4 użycia, nakładane bardzo cieniutką warstwą.

Maseczka pachnie dosyć przyjemnie, aczkolwiek bardzo subtelnie. Zapach kojarzy mi się z kremem Nivea :)

Konsystencja jest lekka, delikatna, aksamitna. Nie za rzadka, nie za gęsta, wręcz idealna. Ja wszystkie maseczki nakładam pędzelkiem. Pozwala mi to na precyzyjnie dotarcie do wszystkich zakamarków skóry. Dzięki temu udaje mi się nałożyć małą ilość kosmetyku.

Maseczka wchłania się w ciągu 10 minut całkowicie. Pozostawia skórę ściągniętą i z wrażeniem, że jest to maseczka peel-off, chociaż tak nie jest.

Jeśli chodzi o efekty po zastosowaniu, to nie jestem zadowolona. Maseczka pozostawia na twarzy ogromną ilość drobinek złota. Twarz bardzo się świeci, jest jak obsypana brokatem. To i tak jeszcze nie jest jej największy minus. Testowałam ją kilka dni, za każdym razem zmieniajac wykończenie. Raz pozostawiłam ją samą sobie, raz nałożyłam na nią krem, a raz makijaż. Niestety w każdym przypadku maseczka roluje się na twarzy przy dotyku, jak i bez. 

Plusem po zastosowaniu maseczki są wygładzone płytkie zmarszczki pod oczami. Są prawie niewidoczne. To tyle ;)

Podsumowując:

Nie polecam. Roluje się na twarzy, co wygląda nieestetycznie. Dodaje za dużo blasku, sztucznego, a nie dyskretnego, jak to nam obiecywali ;)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

3 Comments

  1. ~iwa

    Ja po prostu tą maseczkę nakładam na 30 min grubą warstwą i zmywam. Dzięki czemu nie mam problemu z błyszczeniem, a maseczka również spełnia swoją funkcję. może wypróbuj taki sposób. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>