0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

OPIS PRODUKTU:

 

Niesamowity upiększający krem – podkład BB SPF 15. Wzbogacony o naturalne substancje nawilżające, minerały, witaminy, SPF i substancje uwydatniające koloryt skóry. Beauty Balm to wszystko czego potrzebujesz – 10 korzyści – 1 krem:
- nadaje skórze promienność,
- wyrównuje koloryt,
- jego formuła oparta jest na składnikach mineralnych,
- zawiera witaminę E dla zdrowszej skóry,
- nawilża,
- ukrywa niedoskonałości,
- minimalizuje zaczerwienienia,
- lekka formuła pozwala skórze oddychać,
- wyrównuje powierzchnię skóry,
- zawiera SPF.

Dzięki Beauty Balm skóra po prostu wygląda lepiej:
- wypukły kształt ułatwiający aplikację,
- udoskonalona formuła,
- większy, ulepszony aplikator.

Nowe, modne odcienie gwarantują doskonałą wierność koloru, a jedwabista formuła kryje jeszcze mocniejsze pigmenty.Kolory pozostają żywe nawet do 12 godzin. 

 

bb avon

MOJA OPINIA:

Mam kolor Ivory, czyli najjaśniejszy z możliwych. Jest dla mnie nieco za jasny, ale niestety kolejny odcień jest za ciemny. Zawsze po nałożeniu BB obsypuję go pudrem, żeby nie było widać, że jest za jasny.

Ma nieco rzadką, jakby wodnistą konsystencję, ale nie uważam tego za minus. Dzięki temu – łatwiej można go rozprowadzić na twarzy.

Jest nieodpowiedni dla osób z suchą skórą, ponieważ dość mocno podkreśla suche skórki. Producent obiecuje, że BB ma właściwości nawilżające – nic takiego nie zauważyłam.

Skóra po aplikacji bardzo się świeci, ale radzę sobie z tym, nakładając sypki puder. 

Nie mam problemów ze skórą, żadnych większych niedoskonałości, więc u mnie krycie jest bardzo dobre. Nie wiem jak to jest w przypadku skóry z problemami. I tak w sumie tylko dlatego go używam. Skóra po aplikacji staje się gładka, a jej koloryt równomierny.

Trochę zapycha pory, co dla mnie nie powinno mieć miejsca przy kremie BB.

Nie jest tak ciężki jak podkład, a działanie ma dokładnie takie samo, więc może warto go zakupić? Nie wiem decyzja należy do Was. Ja już raczej się nie skuszę, męczę go od miesięcy i nie mogę zużyć, bo go nie lubię.

Zakupiony został przeze mnie jak tylko wszedł do katalogów, za 17,99zł. Uważam, że to drogo i jakość niestety nie dorównuje cenie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>