0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

OPIS PRODUCENTA:

 

Wybierz sposób na niechciane włoski na twarzy!

 

Krem do depilacji twarzy skutecznie usuwa niechciane włoski, a dzięki olejkowi z nasion pianki łąkowej skóra podczas depilacji pozostaje nawilżona i ukojona.

 

Działanie: Gładkość w 2,5 minuty* dla skóry wrażliwej!

 

Sposób użycia: To naprawdę proste! Nałóż krem na skórę i zetrzyj niechciane włoski.

 

 

*Na podstawie badań ocen konsumenckich #06-1324 z udziałem 30 osób.

 

 

 

MOJA OPINIA:

 

Krem do depilacji twarzy kupiłam kilka katalogów temu. Zauważyłam, że bardzo duża liczba moich klientek chwali ten krem, więc sama postanowiłam spróbować usunąć włoski znad górnej wargi.

Kosztował ok. 12 zł za 15 ml.

 

Kosmetyk zamknięty jest w wygodnej, małej tubce. Nie ma najmniejszych problemów z wyciskaniem go w odpowiedniej ilości i jak najbardziej można go zużyć do końca.

 

Nie podoba mi się to, iż pomimo dobrego zakręcania tubki, na jej wierzchu krem lekko zasycha.

 

Jeśli chodzi o zapach to jest koszmarny, przypomina klej, cuchnie okropnie.

 

Ja nakładam go palcem, grubą warstwą – wg wskazań z ulotki. Po ok. 2 minutach, może mniej, sprawdzam wacikiem, czy włoski już odchodzą. Zazwyczaj taki czas wystarcza i można zetrzeć je całkowicie.

 

Faktycznie usuwa wszystkie niechciane włoski bez żadnych podrażnień i bólu. Skóra staje się gładka i miękka. Nie wysusza, jak inne tego typu kosmetyki. Nieznacznie nawilża, ale ja i tak po zabiegu smaruję skórę kremem nawilżającym.

 

Włoski odrastają po około tygodniu.

 

Uważam, że krem do depilacji jest bardzo wydajny. Mam go już ponad 2 miesiące, a z tubki mało co ubyło.

 

Podsumowując:

 

Krem do depilacji twarzy firmy Avon jest bardzo dobrym kosmetykiem. Nadaje się do skóry wrażliwej i podatnej na podrażnienia. Stosunek jakości do ceny – bardzo dobry. Na pewno go jeszcze kupię, bo jest o niebo lepszy od plastrów.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>