0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×


Opis producenta:


Sklep:

Można go kupić praktycznie w każdym katalogu Avon.

Cena:

W bieżącym katalogu 6,99zł.

Pojemność:

75ml

Opakowanie:

Wygodna, miękka tubka. Ujście nie brudzi się, nic w jego okolicy nie zasycha.

Skład:


Zapach:
Bardzo delikatny, jakby mentolowy, przyjemny.

Konsystencja i aplikacja:

Konsystencja przypomina miękką wazelinę. Łatwo się rozsmarowuje, ale wchłania się dosyć długo. Zazwyczaj nakładam krem na noc, siedząc przed telewizorem z nogami w górze, aby szybciej się wchłonął. Kiedy już to nastąpi – stopy nie są pokryte tłustą warstwą, ani nie lepią się. Proces wchłaniania trwa około 15 minut, a nie nakładam kremu zbyt dużo. 


Efekt:

Odkąd go używam zauważyłam, że stopy są w lepszej kondycji. Skóra na piętach jest całkowicie gładka, bez pęknięć, suchych skór czy zgrubień. Jednak w okolicy dużego palca krem nie poradził sobie. Ciągle mam w tym miejscu zgrubienie, które bardzo powoli mięknie pod wpływem działania kremu. Smaruję nim stopy codziennie i widzę, że zmniejsza się tarcie w okolicy tego palca, ale trwa to już bardzo długo. Mam nadzieję, że w końcu się tego pozbędę! :)

Wydajność:

Używam tego kremu od 2 miesięcy, codziennie i zużyłam trochę więcej jak połowę opakowania. Ilość, którą pokazuję na zdjęciu powyżej, starcza na obie stopy z nawiązką ;)

Ocena:

9/10. Odejmuję jeden punkt za bardzo powolne wchłanianie.

Polecam :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

6 Comments

  1. ~dzaanka

    Wow – super wydajność, jak na taką małą tubkę! Miałam kiedyś ten krem (jeszcze w poprzedniej szacie graficznej). Pamiętam, że nie polubiłam się z nim przede wszystkim ze względu na jego zapach i konsystencję. Ostatnio kupiłam inny avonowski krem do stóp i jak na razie dobrze się sprawdza:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>