0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×


Opis producenta:


Sklep:

Apteka osiedlowa

Cena:

1,50zł

Pojemność:

7ml

Opakowanie:

Saszetka ze śmiesznym koziołkiem :D

Zapach:

Delikatny, praktycznie niewyczuwalny.

Konsystencja:

Jest jednocześnie delikatna, kremowa i dosyć gęsta. Przypomina bitą śmietanę, ale taką ubitą własnoręcznie w domu.


Aplikacja:

Przy aplikacji pędzlem nie zauważyłam żadnych problemów. Nakłada się równomiernie i gładko. Saszetka starcza na jedno użycie i położenie maski cienką warstwą. Miałam minimalne problemy ze zmyciem, ale w takich przypadkach bardzo pomocne są suche waciki.

Efekt:

Skóra na pewno stała się bardzo nawilżona, a uczucie ściągnięcia, które czasem mi towarzyszy, minęło. Efekt ten utrzymuje się już drugi dzień.
Drobne zmarszczki z okolic oczu delikatnie się spłyciły i wygładziły. Zniknęły pojedyncze przebarwienia, a cera nabrała porcelanowego kolorytu.

Ocena:

8/10. Odjęłam po jednym punkcie za parabeny i kozie mleko na końcu składu.

Polecam, warto wypróbować :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

9 Comments

  1. ~Absurdalna

    Ziaja robi fajne produkty:) Nie dość, że polskie, to jeszcze fajnie działają na skórę. Często się gam po maseczki z Ziaji:) Jeżeli maseczka ciężko schodzi, to super są delikatnie peeligujące gąbeczki do twarzy, w Rossmanie można kupić, a dodatkowo wzmacnia się efekt wygładzenia. Ja używam i naprawdę polecam wypróbować :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>