0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:


Sklep: Rossmann
Cena: 13 zł
Pojemność: 200ml
Opakowanie: Plastikowa buteleczka. Na początku myślałam, że zepsuło mi się zamknięcie, ale okazało się, że jest tak skonstruowane, aby zamykać się tylko podczas naciskania samego środka.
Skład: Widoczny na zdjęciu. Nie znalazłam w nim nic, co mogłoby uczulić lub zaszkodzić.
Zapach: No cóż.. Moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia. Jest bardzo drażniący, chemiczny, powiedziałabym, że wstrętny. Nie ma szans, abym do niego kiedykolwiek przywykła.
Efekt: Po użyciu odczuwałam delikatne ściągnięcie skóry, która przez dłuższy czas była lepka. Nie do końca jestem zadowolona z oczyszczania tym płynem. Robił to na pół gwizdka. Dobrze zmywał cienie do powiek, ale z tuszami sobie nie radził.
Niestety podczas używania go przytrafiło mi się zapalenie spojówek. Nie sądziłam, że to przez ten płyn, więc po wyleczeniu oczu znów go użyłam do demakijażu i bęc – na drugi dzień oko zaropiałe. Ponadto źle zadziałał na moją cerę, pojawiły się niespodzianki, a po odstawieniu kosmetyku – zaczęły sukcesywnie znikać. Najdziwniejsze jest to, że w składzie nie ma nic, co by to mogło spowodować, a jednak tak się stało.
Wydajność: Słaba.
Ocena: 2/10. Cena bardzo wysoka. Można kupić lepsze o wiele tańsze, np. płyn micelarny Lirene – według mnie rewelacyjny RECENZJA.
Swój płyn micelarny AA oddałam siostrze i nie narzeka, więc nie odradzam kupowania. Może innym osobom będzie służył. Mi niestety nie i nie wrócę do niego.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>