0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×


Opis producenta:


Sklep:

Tesco, ale można ją kupić praktycznie wszędzie.

Cena:

ok. 12zł

Pojemność:

12ml

Pędzelek:

Dosyć cienki, ale nie przeszkadza przy nakładaniu.

Skład:


Zapach:

Nie jest mocno drażniący.

Kolor:

Po nałożeniu na paznokieć jednej warstwy jest prawie przezroczysta, ale po dwóch przybiera barwę mleczno-liliową, bardzo intensywną w ciemnościach.

Konsystencja:

Jest dosyć rzadka, co niestety wyszło na następnych zdjęciach. Potrafi wylać się poza paznokieć, ale nie widać tego gołym okiem, dopiero na zdjęciu ;)

Efekt:

Po kilkutygodniowym stosowaniu widzę poprawę. Paznokcie są bielsze i wyglądają na zdrowsze. Zrobiły się mocniejsze i bardziej wytrzymałe.

Jako baza pod lakier sprawdza się doskonale. Mój ulubiony, granatowy lakier, zmywam bez problemu, a paznokcie nie są zabarwione. Potwierdzam, że lakier utrzymuje się dłużej i nie odpryskuje zbyt szybko.Wydajność:

Bardzo wysoka. To opakowanie mam od co najmniej dwóch miesięcy.

Ocena:

9/10. Odjęłam jeden punkt za zbyt rzadką konsystencję.

Polecam :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

2 Comments

  1. ~kakuszka

    Efekt naprawdę fajny :) Paznokieć na zdjęciu faktycznie wygląda na taki zdrowszy i bardziej odżywiony. W ogóle lubię produkty z Eveline i chyba jeszcze żadnego zakupu nie żałowałam, a ceny maja bardzo przystępne. Myślę, że po wypłacie się skuszę, bo moja poprzednia odżywka już się skończyła i obecnie nie mam żadnej bazy pod lakier, a paznokcie przyznam szczerze ostatnio trochę zaniedbałam= tylko skracam, żeby mi nie przeszkadzały w graniu na gitarze, a skórki i całą resztę olałam :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>