0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:

Sklep: katalog Avon

Cena: ok. 10zł w promocji

Pojemność: 50 ml

Opakowanie: Tubka z zamknięciem na klik.

Zapach: Bardzo delikatny, nie drażniący.

Konsystencja: Widoczna na zdjęciu. Peeling jest trochę rzadki, ale tylko na tyle, aby móc go cienką warstwą rozprowadzić na twarzy.

Aplikacja: Nakłada się bez problemów. Zasycha bardzo szybko, tworząc swego rodzaju maseczkę. Ścieranie peelingu jest łatwe, dobrze się roluje i nie pozostaje na twarzy.

Efekt: Skóra stała się wygładzona, miękka i odświeżona. Efekt ten utrzymuje się przez około 3 dni, potem należy znowu użyć peelingu. Martwy naskórek usunął bez niepotrzebnego pocierania i wydaje mi się, że jest o wiele lepszy niż zwykły peeling z drobinkami. Nie zauważyłam, aby pojawiły się po nim jakieś niespodzianki na twarzy. Nie powoduje podrażnień.

Wydajność: Niewielka ilość wystarcza na całą twarz, ale to nie oznacza wysokiej wydajności. Użyłam go 8 razy, a z tubki ubyła ponad połowa.

Ocena: 9/10. Próbowałam doszukać się w nim jakichś minusów, ale nie dostrzegłam nic poza niską wydajnością.

justyna_wacowska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

4 Comments

  1. ~Ann79

    Szkoda, że nie piszą iż enzymy działają w środowisku wilgotnym i ciepłym,więc takie sobie nałożenie nic nie da. Należy nałożyć na uprzednio przygotowaną twarz, zrobić parówkę. A gomage to nie jest peeling enzymatyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>