0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

OPIS PRODUCENTA:

Aromaterapia wykorzystuje nadzwyczajne wlaściwości olejków zapachowych, dzięki którym poprawia nastrój, zapewnia uczucie odprężenia i pozwala zapomnieć o codziennym stresie.

Działanie: Relaksująca mgiełka do pościeli wprowadzi Cię w stan błogości.

Sposób użycia: Rozpyl na ciele, poduszce lub w powietrzu. Nie pozostawia plam.

MOJA OPINIA:

Kupiłam mgiełkę kilka tygodni temu, nie pamiętam, w którym katalogu. Zapłaciłam 8zł.

Mgiełka zamknięta jest w szaro-fioletowej, ślicznej, plastikowej buteleczce o pojemności 100ml.

Producent w opisie produktu podaje „rozpyl na ciele…”, jednak kłóci się to z tym, co jest napisane na mgiełce: „… rozpylić na środku pokoju, z dala od twarzy i ciała..”. Coś tu nie gra.. Albo można stosować na ciało, albo nie można.

Zapach mgiełki jest bardzo przyjemny, ewidentnie czuję lawendę i delikatny rumianek, gdzieś z tyłu. Próbowałam używać ją na pościel i jestem bardzo zadowolona. Pachnie dość intensywnie przez kilka dni.

Nie byłabym sobą, gdybym jednak nie wypróbowała na skórze. Ze względu na to, że zapach przypadł mi do gustu, spryskałam nim włosy zaraz po umyciu oraz szyję, ale bardzo delikatnie. Nie wystąpiło u mnie żadne podrażnienie, czy uczulenie. A jestem osobą bardzo podatną.

Zapach na włosach utrzymywał się do następnego mycia. Mężowi bardzo się podobał :)

Zapach na szyi szybko wywietrzał, ale do tego mgiełka nie miała służyć, więc wybaczam :)

Z aplikacją nie ma żadnych problemów, buteleczka nie przecieka.

Mgiełka sama w sobie nie jest tłusta, nie pozostawia plam na odzieży, ani na pościeli. Skórę pozostawiła bardzo gładką i słodko pachnącą.

Czy pomaga zasnąć? To jest dobre pytanie ;) Na pewno kładąc się spać na spryskanej mgiełką poduszce, odczuwam dużą przyjemność z tej chwili, jestem zrelaksowana, myśli w mojej głowie nie kłębią się, tak, jak to bywało do tej pory. Z tego wynika, że pomaga zasnąć ;)

Mgiełka jest bardzo wydajna. Wystarczy 1 naciśnięcie pompki w stronę pościeli czy poduszki, a zapach jest bardzo intensywny.

Podsumowując:

Bardzo polecam Relaksującą mgiełkę Planet Spa. Ma piękny zapach, jest tania, wydajna i faktycznie relaksuje przed snem.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>