TEST – Rimmel Wonder’Full Mascara
0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:

(ze strony Wizaż, niestety nie znalazłam na stronie Rimmel)

Maskara Rimmel Wonder`full z formułą wzbogaconą o olejek arganowy, który pozostawia piękne i odżywione rzęsy. Wyposażona została w elastyczną szczoteczkę, która perfekcyjnie dociera do każdego włoska i rozczesuje je. Produkt zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy, bez grudek i obciążania.

Sklep:

Maskarę można kupić w drogeriach. Ja ją otrzymałam w ramach akcji testowania na Facebooku.

Cena:

ok. 33zł

Pojemność:

11ml, czyli całkiem sporo ;)

Opakowanie:

Tusz zamknięty jest w pięknym opakowaniu kolorem przypominającym miedź. Jego kształt jest kanciasty, bardzo pomysłowy.

Szczoteczka:

Elastyczna z silikonowym włosiem. Włoski są rozłożone równomiernie, dosyć gęsto. Na końcu szczoteczki jest okrągłe zakończenie, jakby kuleczka, dzięki której świetnie docieramy do najkrótszych rzęs w kącikach oczu.


Kolor:

Czarny.

Konsystencja:

Tusz jest odpowiednio rzadki, ale nie lejący. Mam wrażenie jego delikatności i aksamitności.

Aplikacja:

Nie mam z nim żadnych problemów, a moje zdolności manualne pozostawiają wiele do życzenia ;) Nakłada się gładko, równomiernie. Nie pozostawia grudek i faktycznie nie skleja rzęs. Nie odbija się i nie rozmazuje podczas niepogody. Szybko zasycha.

Efekt:

Rzęsy, co widać na zdjęciu poniżej, wyglądają bardzo naturalnie. Z początku byłam zawiedziona, bo nazwa zasugerowała mi, że jednak mi tej objętości przybędzie sporo. Z czasem przyzwyczaiłam się i nawet zaczęło mi się to podobać.

Fajnie wydłuża, nie trzeba się przy nakładaniu namachać i napocić, aby efekt był w miarę zadowalający. Podoba mi się bardzo, że dociera do tych malutkich rzęs w kącikach oczu. Inne tusze mi tego nie dawały, a jeśli już, efekt był bardzo mizerny. Na pewno rzęsy są elastyczne, miękkie i nieobciążone.

Niestety kobiety, które oczekują rzęs pogrubionych, nie dostaną tego od tej maskary.

 Nie wiem czy coś widać :D

Ocena:

8/10. Odjęłam po jednym punkcie za brak wyraźnego pogrubienia rzęs oraz cenę.

Nie wiem czy jeszcze wrócę do tej maskary, ponieważ cena jest dosyć wygórowana. Chyba, że spotkam ją w jakiejś rewelacyjnej promocji :)

Polecam kobietom, którym zależy na naturalnym efekcie i łatwej aplikacji :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>