0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:

Sklep: katalog Avon

Cena: W najnowszym katalogu 11/2014 wersja 250ml – 4,99zł, a 700ml – 13,99zł.

Pojemność: 250ml

Opakowanie: 

Plastikowa buteleczka. Szampon jest dostępny w nowej, bardziej stonowanej szacie graficznej, która bardzo mi się podoba. Nie ma najmniejszego problemu ze zużyciem go do końca, wystarczy postawić go „do góry nogami”.

Zapach:

Nie zachwycił mnie, ale też nie jest odpychający. Ot normalny szampon o dziwnym zapaszku ;)

Konsystencja i aplikacja:

Nie jest ani za gęsty, ani za lejący. Dzięki temu mała ilość wystarcza, aby rozprowadzić go równomiernie na włosach. Pieni bardzo intensywnie.


Efekt:

Już podczas mycia włosów zauważyłam, że stały się one o niebo gładsze. Mam jednak pewne trudności z rozczesywaniem, mimo, że moje włosy nie należą do najdłuższych. Zawsze miałam problemy z ich układaniem, bo nie są podatne na żadne zabiegi i kosmetyki. Teraz pod tym względem włosy się poprawiły. Nawet mogę je szczotką wymodelować i jako tako się trzymają ;)

Po wysuszeniu ewidentnie widać, że są nawilżone, nienapuszone, gładkie i miękkie. Nie są obciążone.

Muszę tu jeszcze dodać jedną rzecz, mianowicie, większość szamponów z Avonu mnie uczulała. Zawsze swędziała mnie głowa, nawet miałam jakieś drobne czerwone plamki na skórze głowy (twierdziła moja fryzjerka). W tym przypadku nic takiego nie wystąpiło, być może zmienili coś w składzie.

Wydajność:

Myślę, że na tak małą butelczynę starcza na bardzo długo. Myję włosy co 1-2 dni, tym szamponem od około 3 tygodni, a zostało jeszcze na co najmniej jeden raz.

Ocena:

8/10. Odjęłam po jednym punkcie za problemy z rozczesywaniem i zapach. Polecam :)

justyna_wacowska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

6 Comments

    1. justyna_wacowska

      Najgorsze są te z serii AT – te mnie strasznie podrażniają i już ich nie kupuję, bo się boję. A te z serii Naturals – są do przyjęcia, zwłaszcza w nowej wersji :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>