0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta: Witaminy C i E nawilżają i odżywiają usta, a zawarty w formule szminki kolagen ujędrnia je. Pomadka pielęgnuje i zapewnia ochronę delikatnej skórze ust dzięki filtrowi SPF 15.
Sklep: katalog Avon
Cena: 15,99 w bieżącym katalogu
Pojemność: 3,6g
Opakowanie: Bardzo estetyczne. Różowe z elementami srebra.
Zapach i smak: Piszę o tym dlatego, że już nieraz miałam szminki, które śmierdziały i smakowały chemią. W przypadku tej pomadki obie cechy są niewyczuwalne. Ogromny plus za to!
Kolor: Warm Honey

Konsystencja: Kremowa. Niestety w cieplejsze dni, nawet trzymana z dala od ciepła, topi się. Widać to nieco na zdjęciu.

Aplikacja: Dobrze się rozprowadza i gładko sunie po ustach.

Efekt: Wygląda bardzo naturalnie. Kolor Warm Honey jest bardzo zbliżony do koloru moich ust, co mnie zaskoczyło, bo liczyłam na bardziej intensywny efekt. Nawilża, ale niestety na bardzo krótko. Po około 30 minutach zasycha na ustach, traci blask i roluje się (o ile wcześniej jej nie zjemy).
Trwałość: Nałożona na bazę wytrzymuje do godziny, ale jest to męka, bo pozostaje w kącikach i załamaniach ust. Bez bazy – do 30 minut. Nie wiem, może ze mną jest coś nie tak, ale z moich ust „ulatnia się” jak kamfora.
Ocena: 3/10. Niestety nie polecam.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

7 Comments

  1. iga587

    Ja też mam tą szminkę. Jest bardzo fajna :) U mnie trzyma się trochę dłużej. Oglądałam kiedy „Pytanie na śniadanie” i tak eksperci mówili żeby przypudrować trochę szminkę wtedy jest trwalsza :)
    Ale szminka super :)

    1. justyna_wacowska

      Ja ją na bazę nakładałam i te ż się nie trzymała ;) Może za często oblizuję usta, ale tak czy inaczej nieestetycznie wygląda, jak zacznie się ścierać. Przynajmniej u mnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>