0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

OPIS PRODUCENTA:

Tabletki do WC:

- skutecznie usuwają uporczywy brud i osady z kamienia
- dbają o higieniczną czystość nawet w trudno dostępnych miejscach
- zapewniają długotrwałą świeżość

Sposób użycia:

Usunąć folię i umieścić tabletkę bezpośrednio w odpływie WC, spłuczce lub pisuarze. Pozostawić na 30 minut, następnie spłukać. Gotowe.

MOJA OPINIA:

Od jakiegoś czasu w mojej muszli klozetowej pojawił się okropny kamień. Nic nie pomagało. Próbowałam wybielać mleczkiem z granulkami, szorowałam szczotką, lałam płynne środki do WC, działające pod linią wody i kamień nadal tam był, nienaruszony. Kiedy już straciłam nadzieję i pogodziłam się z sytuacją – na półce w Lidlu zobaczyłam te tabletki! Kupiłam je za 8zł za 16 tabletek. Czyli bardzo tanio – 1 szt. = 0.50zł.

Problemem jest wyjęcie tabletki z folii w taki sposób, aby jej nie dotknąć, bo środek jest żrący. Po kilku próbach już sobie z tym radzę :)

Po wrzuceniu do muszli woda zmienia kolor na niebieski i lekko się pieni. Nie zauważyłam żadnego zapachu, a na opakowaniu jest podany zapach bryzy morskiej ;)

Po 30 minutach poszłam spuścić wodę i zauważyłam, że na kamieniu pojawił się niebieski osad. Przetarłam go szczotką do ubikacji i zatkało mnie, bo muszla była czysta!

Zero wysiłku, tanie rozwiązanie – rewelacja :)

Nic tylko polecać! :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>