0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiaj będzie dosyć nietypowy post. Nie jest to do końca test, ale postanowiłam to napisać w takiej formie, bo będzie mi wygodniej, a Wam łatwiej czytać :)

Tabletki Vitapil „Mocne, lśniące włosy” i Vitapil Profesjonalny lotion zapobiegający nadmiernemu wypadaniu włosów i stymulujący porost nowych otrzymałam w ramach testowania ze strony SampleCity.pl

W tej chwili stosuję te preparaty jednocześnie, a oceniać będę lotion, bo jestem w stanie na jego temat powiedzieć o wiele więcej. Jeśli chodzi o tabletki, to zamieszczę zdjęcia opakowania, żebyście wiedzieli, co to takiego ;)


PROFESJONALNY LOTION

zapobiegający nadmiernemu wypadaniu włosów i stymulujący porost nowych

Opis producenta:

Na buteleczkach nie ma żadnych szczegółów, wszystko dostałam na osobnej ulotce:


Sklep:

Niestety nigdzie go jeszcze nie widziałam. Może dlatego, że te lotiony, które dostaliśmy do testowania są 1 serią produktu.

Cena:

Niestety – sytuacja, jak powyżej ;)

Pojemność:

Jedna buteleczka zawiera 75ml produktu.

Opakowanie:

Malutka buteleczka, z długą końcówką.

Skład:

Wklepałam go w analizator składów i okazuje się, że lotion ten ma aż 13 substancji czynnych!


Zapach:

Jest bardzo przyjemny. Intensywny, przypominający mentol i jakieś zioła. Bardzo długo utrzymuje się na włosach, co bardzo lubię.

Konsystencja:

Rzadka.


Aplikacja:

Na początku miałam nieco problemów, bo lotion spływał mi z głowy, zanim go wmasowałam, ale nauczyłam się z niego korzystać. Trzeba się po prostu przyzwyczaić do tej śmiesznej końcówki, z której kosmetyk sam wypływa.


Efekt:

Nie wierzyłam w działanie tego specyfiku i od początku byłam na „nie”. Jednak kilka dni temu zauważyłam baby hair na czubku głowy i dookoła czoła. Nie zrobiłam zdjęć, bo te włoski są malutkie i tak delikatne, że musielibyście wziąć lupę ;) Ale na żywo to faktycznie widać, nawet mój mąż zauważył, a to ogromny sukces ;)

Wydajność:

Dzisiaj mijają dokładnie 3 tygodnie odkąd używam lotionu. Zużyłam do tej pory 1/3 pierwszego opakowania ;)

Ocena:

10/10. Pomimo jakichś niewielkich wad (aplikacja) jestem przekonana, że kupię ten produkt, jak tylko wejdzie na rynek. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego działania!

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

8 Comments

  1. ~grazyna

    potwierdzam cala seria działa super, rosną baby hair a pozostałe przyspieszają na wzroście, ja dodatkowo używam szamponu i odzywki skrzyp i rozmaryn, i dziennie pije mielone siemię lniane.

  2. ~Sabina

    Tabletki nie dla mnie, ogólnie nie mam przekonania do rożnych specyfików do włosów. Moze nie tyle przekonania co cierpliwości i systatycznosci w stosowaniu. Sama sobie szkodze, ale coz taki mój urok :) zapraszam na wyprzedaz kosmetyków do siebie :)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>