0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Flakonik 30ml dostałam od teścia na Dzień Kobiet. Pora na recenzję :)

OPIS PRODUCENTA:

Zapach pełen kobiecej energii. Pure Brillance jest ożywczym owocowo-kwiatowym zapachem, który otwiera się iskrzącym połączeniem gruszki, jabłka, zielonych listków i rozkwitającej frezji.

W sercu zapachu uchwycony został kobiecy urok artystki z nutami wiciokrzewu, konwalii oraz eleganckiej lilii. Zmysłowa i ciepła baza stanowi przykład wyrafinowania i elegancji. Ujawnia piżmo, brzoskwinię oraz jasne drzewa. Podobnie jak Celine, zapach jest magiczny. Od początku do końca, każda nuta Pure Brillance odzwierciedla część osobowść artystki: radość życia, żywiołowość, zmysłowość i pełnię życia.

Pure Brilliance został zamknięty w olśniewającym flakonie, utrzymanym w stylu Art Deco, który kształtem i kolorem przypomina szmaragd. Szmaragd flakonu Pure Brilliance nawiązuje w detalach do szlifu fasetkowego.
Nowy zapach marki Celine Dion Pure Brilliance, został stworzony z myślą o kobietach, które żyją pełnią życia i czerpią z niego pasję. Odzwierciedla naturalny blask kobiecości, który cechuje piosenkarkę. Pure Brilliance jest zapachową eksplozją pozytywnej energii, która wraz z perfumami ma promiennie wypełniać duszę kobiety. Wszystkie zapachy Celine Dion są tworzone z myślą o kobietach eleganckich i dojrzałych. Pure Brilliance powstał z myślą by wyzwalać w każdej kobiecie jej ukrytę magnetyczną energię.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwone jabłko, gruszka, zielone liście, frezja
Nuta serca: kapryfolium, konwalia, kwiat lilii
Nuta bazy: piżmo, brzoskwinia, nuty drzewne

MOJA OPINIA:

Jak napisałam wcześniej, dostałam tą wodę w prezencie, więc nie wiem ile kosztowała. Z tego, co wyczytałam w internecie ceny są różne od 35-68zł za 30ml.

Nie wiem także gdzie została zakupiona, ale podejrzewam, że w jakiejś drogerii typu Douglas.

Uważam, że kolorystyka kartonika i flakonu nasuwają dobre wrażenie, że jest to woda toaletowa bardzo delikatna.

Jest to zapach, który urzekł mnie bardzo silnym aromatem gruszki, ale tylko na początku. Z czasem przeradza się w kwiatowe nuty, które bledną z minuty na minutę w zastraszającym tempie.

Zapach nie jest przesłodzony, duszący, jest bardzo subtelny. Idealny na dzień, niezobowiązujące spotkanie.

Niestety ja wolę zapachy silne, orientalne. Drzewne nuty, bardziej męskie, niż kobiece – to mój typ.

Na skórze szybko wietrzeje, niestety. Pozostawia tylko mdłą nutkę delikatności.  Na ubraniach czuć go bardzo długo, intensywnie, co bardzo lubię :) 

Porównałabym go do jakiejś taniej, wodnistej mgiełki do ciała. 

Raczej nie sądzę, abym kupiła go ot tak dla siebie, ale byłby to dobry prezent dla mojej młodszej siostry. Opinia producenta, że jest to zapach dla dojrzałej kobiety jest mocno przesadzony.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>