0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:

(ze strony Wizaż

Like Malizia So Sweet to propozycja uwodzicielskiego, delikatnego, słodkiego, lekko kremowego zapachu, idealnego na nadchodzące ciepłe dni późnej wiosny i lata. Polecany dla romantyczek , ale też pewnych siebie kusicielek. Zapach wody toaletowej Like Malizia dyskretnie rozwija się, emanuje cudownym aromatem, harmonizuje z zapachem skóry.

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: mandarynka i porzeczka
Nuta serca: róża i passiflora
Nuta bazy: wanilia

Sklep:

Na pewno można kupić ją w Rossmannie.

Cena:

Widziałam 39,99 (w promocji) i 59,99.

Pojemność:

100ml

Opakowanie:

Masywny, ciężki, różowy, okrągły flakon. Bardzo mi się podoba. Muszę tutaj dodać, że jest bardzo wytrzymały. Raz spadł mi w łazience na kafelki, odbił się i nic mu nie jest ;)

Zapach:

Jest delikatnie słodki. Raczej nie wyczuwam w nim nut owocowych, tylko te kwiatowe z nuty serca. Wanilia praktycznie jest niewyczuwalna, może gdzieś tam w oddali czai się swoją minimalną kremowością. Zapach utrzymuje się na skórze intensywniej przez około 1h, potem przez 2-3 h czuję go jedynie przykładając nos do miejsca, na które go zaaplikowałam. Generalnie nie lubię tego typu wód toaletowych, wolę te orientalne, z nutą pieprzu, lekko ostre. Niemniej jednak ma w sobie coś takiego, co sprawia, że chętnie do niego wracam i lubię go używać.

Ocena:

8/10. Odjęłam mu po jednym punkcie za:
- krótki czas utrzymywania się na skórze
- cenę, która w wersji 59,99 jest według mnie nieco przesadzona.

———————————-

Przy okazji przypominam o ROZDANIU, w którym możecie zgarnąć siostrę zapachu opisanego powyżej – Like Malizia Free Spirit :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

7 Comments

  1. ~Absurdalna

    I to jest właśnie najgorsze, że się nie utrzymuje długo na skórze:) Dla mnie ważne jest to, by zapach było czuć przez cały dzień. nie mam czasu psikać się co kilka godzin… ale jak opisałaś ten zapach… musi cudnie pachnieć:)

    1. justyna_wacowska

      Pachnie bardzo ładnie, a trwałość zależy w dużej mierze od skóry i od tego, jak się pocimy. Ja się mocno pocę, więc może dlatego zapach szybko znika. Ale czuć go, jak nos się przykłada :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>