0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×


Opis producenta:

(ze strony Soraya.pl)

Wygładzający krem na dzień i na noc to idealny kosmetyk dla kobiet w wieku 30+, które chcą zadbać o utrzymanie cery w doskonałej kondycji, jak najdłużej zachować młodzieńczy, świeży wygląd, opóźnić procesy starzenia i zredukować pierwsze drobne zmarszczki. Dzięki formule HYDRO-ENERGIA, krem zapewnia efekt satynowej gładkości naskórka, intensywnie nawilża skórę, poprawia jej jędrność i sprężystość. Regularnie stosowany sprawia, że skóra zawsze wygląda promiennie i atrakcyjnie.

Sklep:

Dostałam ten krem w zestawie prezentowym razem z nieszczęsnym płynem micelarnym. Krem można kupić generalnie wszędzie: począwszy od drogerii, a na Biedronce skończywszy.

Cena:

15-22zł, w zależności od miejsca zakupu.

Pojemność:

50ml

Opakowanie:

Elegancki, ciężki, szklany słoiczek. Jest bardzo wytrzymały. Przeżył upadek na kafelki ;)


Zapach:

Delikatny, kwiatowy, przyjemny. Podoba mi się, bo nie jest nachalny i długo utrzymuje się na skórze.

Konsystencja i aplikacja:

Gęsta, bogata, półtłusta. Początkowo byłam przerażona, myślałam, że będzie pozostawiać tłustą warstwę. Tak się jednak nie stało. Krem wchłania się szybko, jednak cały czas mam takie śmieszne uczucie, że nałożyłam na twarz maseczkę, mimo, że przy dotyku nic nie czuję. Idzie do tego przywyknąć ;)


Efekt:

Skóra stała się gładsza, jędrniejsza, elastyczniejsza. Na pewno jest rewelacyjnie nawilżona. Drobne zmarszczki z okolic oczu zostały zniwelowane, a skóra jest bardziej napięta.

Uważam, że krem ten sprawia, że przez wiele godzin czuję się świeżo.

Nie podrażnił skóry, nie spowodował uczuleń, nie miałam po nim żadnych niespodzianek na twarzy.

Wydajność:

Bardzo wysoka! Mam ten krem od połowy czerwca i widzicie ile jeszcze jest w słoiczku, a używam go i na dzień, i na noc.

Ocena:

10/10. Kolejny kosmetyk, do którego nie mogę się przyczepić. Wszystkie obietnice producenta zostały spełnione. Polecam :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

4 Comments

    1. justyna_wacowska

      Nie nakładałam bezpośrednio na krem. Najpierw dawałam bazę i ona się nie rolowała, tak samo, jak i podkład :) Ale nigdy nie nakładałam w krótkim czasie po aplikacji kremu, tylko czekałam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>