0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:

Sklep: Kupiłam go w boxie Face&Look.Nie wiem czy można go kupić w sklepach stacjonarnych, jeśli widzieliście go gdzieś – proszę dać mi znać :)
Cena: W sklepie internetowym kosztuje ok. 8zł.
Pojemność: 300ml
Opakowanie: Podłużna, dosyć wąska, plastikowa buteleczka, z zamknięciem na klik.
Zapach: Jest przyjemny, orzeźwiający, cytrynowy. Bardzo przypadł mi do gustu.
Konsystencja: Średnia. Nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Szybko spływa po ściankach butelki, ale nie wylewa się z niej.

Aplikacja i efekt: Dobrze się pieni i rozprowadza. Rewelacyjnie odświeża, więc jest idealnym produktem na lato. Łagodzi podrażnienia po depilacji, nie szczypie. Nie zauważyłam działania nawilżającego, ale też nie wysusza.
Wydajność: Bardzo dobra. Nigdy nie miałam tak wydajnego żelu. Używam go już chyba z ponad miesiąc, bo chciałam go zużyć do czerwcowego denka, a się nie udało. Jeszcze mam na dnie jakieś 2 cm żelu :D
Ocena: 9/10. Jeden punkt odjęłam za brak widocznego nawilżenia, a producent je obiecał ;) Tak, czy inaczej, POLECAM, bo warto go mieć.

 

justyna_wacowska

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

1 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>