0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Opis producenta:
ze strony Avon

Żelowy lakier do paznokci. 3 w 1 – Efekt żelowego manikiuru z połyskiem prosto z salonu. Jak działa:
BAZA – zapewnia paznokciom gładką powierzchnię i zapobiega ich łamaniu.
KOLOR – nadaje paznokciom intensywny kolor już po nałożeniujednej warstwy. UTWARDZACZ – zapewnia trwałość i supermocny połysk.
Jak używać: Do każdego lakieru dołączony jest precyzyjny pędzelek, który zapewnia równomierną aplikację. Pamiętaj, żeby przed użyciem, użyć zmywacza do paznokci (nawet jeśli nie ma potrzeby zmywania lakieru) , by lakier lepiej się trzymał.

Sklep: Katalog Avon 7/2014

Cena: 19,90 za 2 sztuki

Pojemność: 12ml

Zapach: Wyczuwalny jest lekki zapach. Nie jest drażniący, wydaje mi się, że nie śmierdzi.

Kolor: Posiadam czerwony – Fire Cracker i żółty – Limoncello.

Konsystencja: Ciężko określić. Nie widzę jakiejś drastycznej różnicy między tym żelowym, a zwykłym Avonowym lakierem. Jest trochę lejący, ale nie za rzadki.

Aplikacja: Dostrzegam wyraźną różnicę w budowie pędzelka. Jest dosyć szeroki, a włoski gęste. Dzięki temu aplikacja jest w miarę precyzyjna. Nie rozlewa się na boki paznokci. Z łatwością jesteśmy w stanie położyć równomierną warstwę. Na zdjęciach mam po 2 warstwy.

Wydajność: Średnia. Wbrew pozorom trzeba dużo nakładać dla żelowego efektu. Za to długo się trzymają – 4 dni bez odprysków, przy normalnym kobiecym użytkowaniu – pranie, sprzątanie, gotowanie, zajmowanie się ogródkiem. 

Ocena: 7/10. Czerwony bardziej mi odpowiada, ponieważ lepiej kryje i jest jednolity. Żółty posiada jakieś dziwne, brokatowe drobinki, o których nie wiedziałam kupując go. Ciężej się zmywa.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

6 Comments

  1. ~Maria Lepucka

    W mojej pracy zadbane, delikatne i piękne dłonie to podstawa. Jestem położną, więc dłonie są moją wizytówką. Trafiłam tu przypadkiem, ale tekst o pielęgnacji dłoni jest całkiem ciekawy. Może jedynie na zdjęciach paznokci trochę nieestetycznie wyglądają skórki. Uznała Pani, że nie warto ich usuwać, sama mam ten dylemat co z nimi zrobić, więc problem pozostał – skórki wyglądają źle, a ich usuwanie jest niehigieniczne.

    1. justyna_wacowska

      Także uważam, że usuwanie skórek jest niehigieniczne i szczerze, brzydzę się to robić. Nigdy nie zrobię sobie świadomie krzywdy. A prawda jest taka, że moje skórki nie są złe, na zdjęciu widać po prostu, że nie jestem artystą i paznokci malować nie umiem. Od lat nie potrafię się nauczyć :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>