0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Bardzo lubię czytać inne blogi. 

Kiedyś pisałam już, że omijam blogi, których właściciele nie używają polskich znaków, wygląda to bowiem nieestetycznie. Dalej się tego trzymam.

Dzisiaj chciałam poczytać parę recenzji na innych blogach. Przeczytałam do końca jedną, a nawet zostawiłam komentarz. Dlaczego? Nie czytam blogów, których właściciele nie dają zrobionych przez siebie zdjęć – to moja zasada numer 2.

Jak ktoś pisze recenzję, niech udowodni, że posiada daną rzecz. Ściągnąć, a raczej ukraść czyjeś zdjęcie z internetu każdy może. Nie róbmy tego. To oszustwo.

 

U mnie nie ma kradzionych zdjęć, wszystkie są zrobione przeze mnie. Jakość czasem lepsza, czasem gorsza, nie jestem wszak fotografem, ale są moje i tylko moje.

 

 

Pozdrawiam :)

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

3 Comments

  1. Minni

    Też jestem zwolenniczką wstawiania własnych zdjęć, a nie ściągniętych z internetu. A co do polskich znaków, to nie każda klawiatura ma polskie znaki. W moim poprzednim blogu, umieściłam parę wpisów, będąc w Szwecji, a tam niema polskich znaków, ale od razu uprzedziłam, że nie będę ich używać na czas pobytu w Szwecji. Mój poprzedni blog to http://www.beauty-company.blog.pl

    1. justyna_wacowska

      Co innego, jak ktoś uprzedzi, że znaków polskich nie używa, a co innego, jak raz ich używa, a raz nie. To wygląda brzydko ;) I nie da się tego czytać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>